Derby s Vysokým Mýtem rezervě nevyšlo

Úvodní domácí vystoupení v divizní soutěži si chrudimská rezerva rozhodně představovala jinak. Proti Vysokému Mýtu v derby prohrála 0:4 a stále tak po třech zápasech čeká na úvodní vítězství.

Miroslav Teplý (trenér MFK Chrudim B): „Od samotného úvodu byl náš soupeř lepší, i když v první půli jsme určité měřítko snesli a měli dokonce i dvě dobré příležitosti ke skórování, ale po krásné střele na zadní tyč jsme šli do kabin s jednobrankovým mankem. Do druhé půle jsme chtěli přidat mnohem více důrazu v osobních soubojích a zabojovat o výsledek, ale druhá branka v naší síti nám vzala veškeré naděje. Lacino jsme ještě dvakrát inkasovali a nebyli pro hosty vůbec nebezpeční. Vysoké Mýto ukázalo velikou kvalitu a bylo ve všech směrech lepším týmem. My musíme frázi o ponaučení se a sbírání zkušeností převést do praxe a v dalším střetnutí ukázat, že to nejsou pouze slova."

3. kolo, 20. 8. 2022 v 10:15
0:4
0:1
MFK Chrudim B – SK Vysoké Mýto

Branky: 30. Mokrejš, 50. Haladei, 60. Tomášek (pen.), 76. Ráliš. Rozhodčí: Depeš - Bednář, Beneš. ŽK: 2:2. Diváci: 330.