V neděli 29.5.2022 jsme odehráli další soutěžní utkání, zajížděli jsme na hřiště Sparty Kolín.

Postavení v tabulce jasně vypovídalo o tom, kdo by měl být favoritem utkání. My jsme kluky nabádali k tomu, že nezáleží na umístění v tabulce, ale na hře, kterou předvedou na hřišti. V první třetině se domácí dostali do dvoubrankového vedení, na které jsme byli schopni zareagovat snížením na 2:1 ve 29. minutě. Bohužel ve druhé třetině jsme neproměnili několik slibných příležitostí, domácí se dokázali prosadit a vybudovat si komfortnější náskok. Nejvyrovnanější byla poslední třetina, čemuž odpovídá i skóre v poměru 3:3. V konečném součtům prohráváme v Kolíně v poměru 4:8.

Kluky chválíme za přístup po většinu zápasu, i když jsme neustále dotahovali, tak byla na klucích vidět chuť s výsledkem něco udělat a tzv. „to nezabalili“. Hráčem utkání byl zvolen Matouš Wenzl, kterému se zápas celkově velmi povedl a pomyslnými třešničkami na dortu byly dva vstřelené góly.

19. kolo, 29. 5. 2022 v 10:00, Brankovická / tráva č.2