V neděli 24.4.2022 jsme zajížděli ke třetímu jarnímu zápasu do Vysokého Mýta. Tento tým jsme na podzim porazili, zejména díky povedenému závěru utkání. Proto jsme byli zvědaví a plní očekávání, jak dopadne tento zápas.

Vstup do zápasu se klukům povedl a díky dorážce Davida N. šli kluci velmi brzo do vedení. Bohužel místo toho, aby nám tento gól pomohl a „nakopl nás“ do zbytku zápasu, stal se přesný opak. Během zbytku zápasu jsme z kluků měli dojem, že se jim dnes moc hrát nechtělo. Pasivní přístup se nám nevyplatil. Domácí tým byl naopak aktivní po celou dobu zápasu a pomalými krůčky si dokráčeli k vítězství. Za nás již dokázal pouze snížit Šimon F. a pouze zmírnil naši porážku v poměru 2:7.

Kluky můžeme pochválit pouze za dohrávání některých situací, ze kterých se nám podařilo dvakrát skórovat. Bohužel zbytek zápasu je potřeba hodit za hlavu a co nejlépe se připravit na následující zápas, ke kterému zajíždíme do Trutnova.

14. kolo, 24. 4. 2022 v 10:00, Vysoké Mýto / tráva č. 2
7:2
(2:1, 4:0, 1:1)
SK Vysoké Mýto – MFK Chrudim

David N., Šimon F.

Šimon F. (1.třetina) Tadeáš B. (2. a 3. třetina) – Radim Č., Filip Dr., Dominik M., David N., Radek P., Šimon R., František Ř., Filip Sok., Filip Sv., Marek U., Patrik Zl.