V příjemném sobotním dopoledni jsme na domácím stadionu přivítali třetí tým tabulky - FK Jaroměř. V utkání jsme se chtěli zaměřit primárně na naší hru, ale zároveň eliminovat nejsilnější zbraň soupeře. Hosté však přijeli s jediným úkolem nedovolit nám hrát fotbal a tím nás dostávat pod tlak, což se jim bohužel dařilo. My nebyli schopni si s tím jejich záměrem poradit. Soupeř na nás vletěl, napadal vysoko a opravdu nám nedovolil kombinovat, zároveň jsme nebyli schopni přejít na jednoduchý fotbal, a tak soupeř rozhodl z pokutového kopu. Opět jsme dokázali hrozit ze standardních situací, avšak i těch bychom potřebovali více, hlavně v posledních 30 metrech.

Tentokráte nám nepomohla ani důrazná poločasová promluva, takže když nám sudí upřel jasný pokutový kop v poslední minutě, utkání jsme prohráli.
Je potřeba spadnout na zem a opět začít makat, protože žádný soupeř se neporazí sám a soutěž jsme jsme ještě zdaleka nevyhráli, jak si mnohdy někteří z nás mohou myslet. Do "Allstars" jsme tentokráte nikoho nevybrali, není každý den posvícení a i když některé výkony nás mohly zaujmout, nebylo to na vyhlášení. V dalších týdnech se tak zaměříme na místa, kde nás nejvíce tlačí bota.
7. kolo, 23. 4. 2022 v 10:00, Chrudim
0:1
(0:0)
MFK Chrudim – FK Jaroměř

Sestavy

MFK Chrudim
Kolbaba - Růžička (60' Rybenský), Reinberg (K), Tůma, Andrejs - Bíško - Šimek (35' Holeka), Zahradník (46' Šimek), Novotný, Gocman (70' Sloup) - Valenta (80' Ledvina)