Další ze série finálových utkání jsme sehráli na hřišti v Kostelci nad Orlicí proti místnímu souklubí mladšího dorostu Kostelec / Častolovice.Do utkání jsme vstoupili velice dobře, rychle jsme se dostali do vedení a zcela kontrolovali hru. Když jsme přidali druhou branku, po dobře vyřešené situaci v kraji hřiště, náš tlak upadl a my se přizpůsobili hře soupeře, byli jsme dost pasivní, a celkově se nám nedařilo pracovat, tak jak bychom chtěli. Soupeř poté dokázal zvýšit svoji aktivitu, my nebyli moc nebezpeční, a tak jsme svojí pasivitou nabídli soupeři snížení na rozdíl jedné branky.
V poločasové přestávce jsme přistoupili ke změně rozestavení a důrazně jsme si vysvětlili v čem nás tlačila bota.
Druhý poločas jsme tak začali opět velmi aktivně, což se nás drželo celý poločas. Bohužel jsme další branku nedokázali přidat, i když jsme si vypracovali mnoho šancí. Nutno podotknout, že jsme si nedokázali úplně poradit s některými absencemi, kdy zejména absence Holeky v základní sestavě byla na týmovém výkonu znát.
Domácím příznivcům děkujeme za vřelé a milé přijetí, díky patří též rozhodčímu, který svým přístupem pomohl k hladkému průběhu utkání.
Do All Stars jsme vybrali víkendového kapitána Pavla Reinberga, který nahradil Holeku se vší parádou. Bylo ho celé hřiště, kdy dokázal konstruktivně řídit celý tým a v rozehrávce si byl jistý. Zároveň se z pozice stopera dostal do několika šancí. Výkony naší stoperské dvojice jsou zápas od zápasu lepší, co se konstruktivnosti a kreativity týče. Zároveň Pavlovi přejeme vše nejlepší k jeho narozeninám!

4. kolo, 2. 4. 2022 v 10:30, Častolovice
1:2
(1:2)
FK Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice – MFK Chrudim

Statistiky zápasu

36. Poledno Adam - 8. Novotný Vojtěch, 12. Rybenský Jakub

Sestavy

MFK Chrudim
Kolbaba - Tůma, Reinberg (K), Sedlák L., Andrejs - Ptáček (65' Šebek) - Růžička, Bíško, Novotný, Rybenský (70' Kaiser) - Sloup (70' Holeka)