Ačkoliv se to dle tabulky nemuselo zdát, další mistrovské utkání pro nás bylo z různých důvodů velmi těžké. Musíme říct, že jsme moc rádi, že jsme to dokázali dotáhnout do vítězného konce. Přesně tento typ utkání může jak soupeře, tak i nás posouvat dále a výše.

První poločas jsme začali poměrně aktivně, kontrolovali jsme hru, a hned v úvodu jsme měli velkou šanci, kterou jsme, stejně jako několik dalších, nedokázali proměnit. Ve své podstatě jsme dokázali plnit vše, co jsme měli, avšak bez gólového výsledku, a tak jsme na poločasovou přestávku šli, i díky velkému množství neproměněných šancí, za stavu 1:1.
V poločasové přestávce jsme si řekli, kde je potřeba se zlepšit a zároveň jak lépe překonávat soupeře.
Druhý poločas jsme tak opět začali velmi aktivně a po zásluze se dostali do vedení. Bohužel to nám opět dlouho nevydrželo a po ne příliš dobré poziční hře jsme podruhé inkasovali. Toto nás však nepoložilo. Naopak jsme zvýšili aktivitu, pomohlo nám také střídání, kdy nakonec čerstvá síla na hřišti utkání rozhodla. Utkání jsme si udělali vyrovnaným hlavně sami, díky neproměňování šancí, hlavně v prvním poločase. Utkání se tak neslo v hektickém stylu, kdy jsme ne vždy dokázali kontrolovat naše chování.
Velký dík patří soupeři, u kterého dlouhodobě pozorujeme velmi slušné a pozitivní chování. Hráči se snaží na hřišti nechat maximum za velmi férového jednání, přejeme jim tak jen to nejlepší do dalších bojů a díky jejich mládí, také do budoucna. Do All stars jsme tentokráte zvolili kapitána Pepu Holeku, V rozhodování nás utvrdilo také video, kde jsme si mohli zpětně projít celou hru a pomocí statistik vyhodnotit plusy a mínusy hráčů na hřišti. Jeho obětavost pro tým a snaha je tak pro další hráče motivací.
2. kolo, 19. 3. 2022 v 09:30, Rychnov nad Kněžnou
2:3
(1:1)
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – MFK Chrudim

Statistiky zápasu

30' Růžička, 48' Novotný, 78' Ledvina