Dojem ze zápasu s Plzní pokazila závěrečných dvacet minut

Fotbalisté MFK Chrudim nastoupili do přípravného zápasu proti druhému týmu FORTUNA:LIGY FC Viktorii Plzeň na jejím stadionu velmi dobře a s velkým favoritem drželi krok. Sympatický výkon kazí závěrečných dvacet minut, kdy Chrudim inkasovala celkem třikrát a nakonec prohrála proti Plzni v DOOSAN Areně výsledkem 0:4.

Radek Kronďák (trenér MFK Chrudim): „V první půli jsme předvedli velmi dobrý výkon založený na poctivé defenzívě tak, jak jsme si řekli. Situace do ofenzívy proti mužstvu jako je Plzeň je těžká, ale měli jsme několik zajímavých šancí a dokonce nám byl neuznán gól kvůli milimetrovému ofsajdu. Kluci dostali pochvalu za přístup. Začátek druhé půle ještě ušel, po prostřídání se to trochu změnilo a mrzí mě, že jsme dostali góly po rozích, protože tam vznikly zbytečné individuální chyby. Sami hráči hned po zápase věděli, na koho v novém rozestavení, které praktikujeme, zapomněli. Chápu, že jsou to nové věci, zkoušeli se noví. hráči. Vše je příprava, Plzeň se o nás skvěle postarala a utkání tak splnilo naprosto vše.”

, 29. 1. 2022 v 11:00, Doosan aréna, Plzeň
4:0
1:0
FC Viktoria Plzeň – MFK Chrudim

Branky: 20. Havel, 71. Šulc, 75. Kaša, 86. Šulc. Rozhodčí: Hocek – Mokrusch, Duda. Diváci: 300.