V sobotu 2. 10. 2021 jsme na domácí půdě přivítali kluky z Kolína k dalšímu mistrovskému utkání. Před zápasem dostali kluci jasný pokyn, pokusit se navázat na výkon z poslední třetinu minulého zápasu. V úvodu zápasu jsme začali dobře a aktivně, na klucích byla vidět chuť uspět a odejít vítězně domů. Díky tomu jsme šli brzy do vedení, bohužel tento gól nám paradoxně ublížil. Celý tým přestal hrát, uspokojil se s nejmenším možným náskokem. Zbytek třetiny nechal hrát pouze soupeře, kterého jsme pouštěli do mnoha šancí. Koledovali jsme si o vyrovnávací gól dlouhou dobu. I kvůli „nemohoucnosti“ soupeře v zakončení a dobré práci našeho brankáře jsme inkasovali gól až během druhé třetiny, jelikož náš špatný výkon pokračoval i v ní. Kluky to zdravě nakoplo, zabrali a dokázali vstřelit dva slepené góly. Soupeři jsme opět naší nekoncentrací v závěru druhé třetiny dovolili snížit na 3:2. Poslední třetinu jsme začali opět neaktivně a nechali soupeře hrát, ten dokázal vyrovnat a na klucích bylo vidět, že nás zápas stál hodně sil. Avšak dokázali vstřelit gól na 4:3, jenže výkon šel opět dolů. Poslední část zápasu jsme pouze dohrávali před naší brankou a čekali na konečný hvizd. Zvolit hráče utkání bylo po tomto výkonu velmi těžké, nakonec se trenérský tým shodl, že si cenu nejvíce zaslouží Radim Čapka.

8. kolo, 2. 10. 2021 v 15:00