Po týdnu jsme v neděli 5.9.2021 přivítali na domácím stadionu dalšího soupeře České žákovské ligy U12, tentokrát to byl tým z Trutnova.

Vstup do zápasu se nám vcelku povedl, začali jsme aktivně a brzo jsme byli odměněni vedoucím gólem. Do 15.minuty se kluci snažili hrát aktivně, poté ovšem nabyli dojmu, že se soupeř porazí sám a naše aktivita uvadala. Tímto přístupem jsme se vykoledovali vyrovnávací gól a poločas skončil 1:1. V druhém poločase jsme udělali změnu na postu brankáře, kdy Fíca pustil do brány Jirku Pištoru. Skóre se přelévalo na obě strany a soupeř nás začal přehrávat. Vycítili jsme, že je potřeba dát klukům nějaký impulz, jelikož kvalita naší hry upadala. Navíc jsme se na naše góly dost nadřeli, naopak góly do naší branky jsme si nechali dát celkem lacino. V momentu, kdy šel soupeř do vedení, tak byli kluci psychicky dole. Musíme ale kluky pochválit, jelikož se do zápasu dostali vrátit a povedeným koncem druhé části si vypracovali tří gólový náskok. V poslední třetině, jsme se dokázali ještě 4krát gólově prosadit a definitivně jsme zlomili odpor soupeře, z ojedinělé šance kluci z Trutnova „kosmeticky“ upravili skóre na konečných 10:4.

Klukům gratulujeme k zisku dalších tří bodů, a k některým úsekům zápasu, ve kterých už bylo vidět zlepšení. K dalšímu MU zajíždíme do Mladé Boleslavi. Pokud zde budeme chtít uspět, budeme muset naši hru zjednodušit, zrychlit a zkvalitnit finální fázi. Hráčem utkání byl zvolen: De Aguiar Ribeiro Pedro Lucas

4. kolo, 4. 9. 2021 v 15:00