Nyní nás čekal vyrovnaný soupeř ze Svitav. Od začátku jsme věděli, že to nebude jednoduchý boj i vzhledem k marodce, která nás trápí a že zápas bude plný osobních a tvrdých zákroků. Kluci se do zápasu a do soupeře zakousli hned od začátku a postupnou hrou od brankáře se nám dařilo vytvářet příležitosti a zároveň se ujmout vedení. První gól nám vlil do žil mnoho sil, ale nepodařilo se nám dát druhý gól, ale za to soupeři ano. To bylo pro kluky vyburcování a znovu přešli do kombinační hry a dali druhý gól. Na hře bylo vidět, jak jsou kluci hladoví po balonu a dokážou si najít prostor pro náběhy a lehkou přihrávkou se prokombinovat až k zakončení do brány soupeře. První třetina skončila 3:1. V tempu jsme však nepolevili a v druhé i třetí třetině jsme přidali další gól a výsledek, tak byl pro nás 5:3. Kluci si zaslouží velkou pochvalu za celkovou předvedenou hru, i za výkon, který byl korunován výhrou. Velké díky patří klukům, kteří měli již z dopoledne 1. zápas v nohou, a přesto se dokázali v zápase udržet ve vysokém tempu. Co nám zápas ukázal? Rozhodně to, že je dobře na čem pracujeme a budeme stále posilovat, rychlou, přesnou přihrávku, první dotek, rozehrání od brankáře a kombinační hru.

6. kolo, 18. 9. 2021 v 15:00