Sobota nám ukázala spoustu zajímavých věcí. Tentokrát nás čekal soupeř, který nám byl rovnocenným soupeřem a na těžkém terénu nás měl prověřit, jak po fyzické stránce, tak i kombinační hře. První půlka nám ukázala, že na velmi těžkém terénu budeme muset hrát přesně a nebát se osobních soubojů. Kluci se tomu postavili čelem a pozvolna uzamkli soupeře před jeho bránou. Úvodnímu gólu chyběla jen větší přesnost. V druhé polovině se hra více vyrovnala a soupeř většinou z brejku a po naší chybě ohrozil naši branku. Třetí třetina začala velmi nešťastně, kdy si kluci bez důrazu a dávání si přednosti, nechali soupeře vsítit první gól. Tento moment byl pro kluky momentem, který je nakopl a z velké aktivity po faulu ve vápně jsme kopali penaltu. Tu proměnil zkušeně Kurštejn, a pak už to bylo jen o tom, kdy padne druhý gól, to se i následně stalo z přímého kopu, kdy se nemýlil Rychtařík a vedli jsme 2:1. Poslední třetina se hrála ve vysokém tempu a odměnou nám ke konci zápasu byla třetí branka. Zápas nám však ukázal, že se hraje hned od začátku a chyby v obraně jsou po zásluze potrestány. Proto musíme zapracovat na hře do těla a zároveň zpřesnit přihrávky, abychom z finálové fáze vytěžili co nejvíce.

3. kolo, 28. 8. 2021 v 15:00