První mistrovské utkání nás čekal velmi těžký soupeř jak po fyzické, tak i technické stránce. Svou kvalitu soupeř ukázal hned v prvních minutách. Kdy nás podržel gólman svým výborným výkonem, kdy pochytal velké šance soupeře. Díky pomalému přistupování k protihráčům, jsme se v první třetině dostali pod takový tlak, kdy soupeř měl možnost skórovat ze dvou penalt. Brankář však ukázal své kvality a obě penalty zneškodnil. Do druhé třetiny jsme přistoupili s větším důrazem a postupnou kombinační hrou, týmovým duchem a některými výbornými individuálními výkony. Odměnou nám bylo vsítění první branky. Následně se hra přelévala z jedné strany na druhou. Kluci ukázali, že i ve velkém teple dokážou udržet morálku, balon a touhu zvítězit. Což se následně ukázalo ve třetí třetině, kdy jsme po druhém a třetím gólu rozebrali soupeře. Až k super výsledku 7:0. Velký dík patří všem klukům za to, že i v takovém vedru makali a dělali vše, co se na tréninku naučili. Máme stále na čem pracovat a to např. na rychlejší rozehrávce, standartních situacích a vývozu balonu od gólmana.

1. kolo, 14. 8. 2021 v 15:00, Letní stadion Chrudim