Ve středu jsme odehráli další přátelské utkání. Tentokrát jsme zajížděli v odpoledních hodinách na hřiště do Žďáru nad Sázavou.

Vstup do zápasu se nám příliš nepovedl. Celou první třetinu jsme se na hřišti hledali hned na několika frontách a herní projev kluků nebyl ideální. První třetina skončila 1:1 a vypadalo to, že nás čeká další těžké a vyrovnané utkání. Po první třetině jsme si s kluky promluvili a nabádali jsme je, aby do zápasu přenesli věci z tréninku. Zjednodušili a zefektivnili herní projev. Kluci si naše rady vzali za své a od druhé třetiny začali soupeře přehrávat, což se projevilo i na skóre. Druhou třetinu hlavně díky zlepšenému hernímu projevu vyhráli v poměru 7:1. Před poslední částí jsme kluky nabádali, aby nepřestávali hrát, i přes poměrně komfortní gólový polštář, který si vypracovali, protože soupeř se ještě nevzdává a sám se neporazí. Do třetí třetiny kluci vstoupili stejně jako končili tu druhou. Na hřišti už dominoval pouze jeden tým a tím jsme byli my. Velkou pochvalu si kluci zaslouží za zlepšený herní projev ve druhé a třetí třetině zápasu, kdy hráli aktivním způsobem a svého soupeře přehrávali fotbalově i po fyzické stránce a to i přesto, že jsme měli pouze 4 kluky na střídání oproti dvěma sedmičkám Žďáru.

Během zápasu kluci předvedli množství pěkných fotbalových momentů a akcí, které se jim dařilo přetavit v gólovou radost. Za předvedený výkon klukům děkujeme a doufáme, že na něj navážou v neděli 30.5.2021, kdy sehrajeme další přípravné utkání ve Svitavách. Klukům, Tomovi a Míšovi, z 2009 děkujeme za výpomoc, jelikož jsme měli v den zápasu několik omluvenek. Rodičům za podporu kluků. Hráčům a trenérům Žďáru děkujeme za možnost sehrání přípravného přátelského utkání.

, 26. 5. 2021 v 10:00, Žďár nad Sázavou