V dalším přípravném utkání jsme změřili síly s týmem ze Svitav. Po celé utkání jsme byli tvořivějším týmem. Soupeř hrál z hlubokého bloku a hrozil z rychlých protiútoků. První poločas vyhrály Svitavy 3:2.

Druhý poločas se nesl ve stejném herním duchu, my jsme zlepšili střelbu ze střední vzdálenosti a zcela zaslouženě otočili stav utkání v náš prospěch.
Na naší straně opět vázla komunikace hráčů. Chování v útočné fázi, v posledních 30 metrech, mělo být z naší strany kvalitnější. V tomto prostoru musíme zlepšit spolupráci po taktické stránce a být proti takto hrajícímu soupeři trpělivější. V obranné fázi musíme být zodpovědnější. Na druhou stranu nutno říci, že chceme po hráčích, aby ve hře praktikovali nové herní principy. Těchto máme ve hře celkem dost a kluci se s tím statečně "perou". Za druhý poločas si kluci zaslouží pochvalu.

, 5. 6. 2021 v 10:00, Svitavy