SK Sparta Kolín 2006 : MFK Chrudim 2007

V sobotu jsme sehráli další přípravné utkání, tentokrát jsme zajížděli do Kolína, kde jsme se utkali s kluky ročníku 2006.

Soupeř hrál jednoduchý účelný a důrazný fotbal. Na naší straně byla v prvním poločase znát nervozita a zbytečný respekt ze soupeře. Druhá půle byla z naší strany vydařenější a hlavně herně odvážnější. Místy jsme přidali na důrazu a lepším dostupováním hráčů jsme dostávali soupeře i pod tlak a po zásluze jsme vyrovnali stav utkání na 4:4. Bohužel v dalším průběhu utkání jsme chybovali v defenzivní činnosti a hráči Kolína tyto chyby trestali. Nutno ještě zmínit spoustu zahozených vyložených šancí na straně soupeře.
Závěrem: zasloužená výhra domácího týmu. Z naší strany zbytečný respekt, málo pohybu, špatná organizace hry a nulová komunikace. Ve hře nám chybí větší přímočarost, samostatnost a herní odvaha. I přes výše uvedené nedostatky ve hře hodnotíme naše vystoupení v utkání kladně. A takovéto utkání je pro nás též velkým přínosem do další práce v tréninkovém procesu.
, 29. 5. 2021 v 10:00, Kolín