MFK Chrudim U16 - TJ Svitavy U17

Další utkání předsezónní přípravy jsme odehráli v azylu v Heřmanově Městci proti mladším dorostencům ze Svitav.

První poločas jsme začali aktivněji, snažili jsme se pracovat s prostorem, bohužel jsme s tím nedokázali pracovat lépe a soupeř přebíral zápasovou iniciativu. Ztratili jsme aktivitu. Soupeř hrál jednoduchý, ale účelný fotbal. V poločase tak soupeř vedl zaslouženě 2:0. V přestávce jsme stejně jako minulý týden museli důkladně rozebrat hru naší i soupeře a naladit se na lepší výkon.
Prvních 15 minut druhého poločasu se ale nesl ve stejném rytmu, jako ten první. Od 60. minuty jsme však začali konečně dobře napadat a zvyšovat tempo a soupeře jsme dostávali pod tlak. Výsledkem naší zlepšené práce bylo vyrovnání. V utkání bylo vidět plno emocí, bohužel, ne všechny směřovali k podpoře našeho vítězství.
Do příštích zápasů se pokusíme přenést výkonu z posledních dvou druhých poločasů, abychom se podobně prezentovali již od začátku utkání.
, 5. 6. 2021 v 12:00, Heřmanův Městec