Další utkání jsme sehráli na hřišti divizního mladšího dorostu Žďáru nad Sázavou. Udělali jsme několik změn v sestavě a v rozestavení a utkání se nám nepodařilo rozjet správným směrem. První poločas se nám nic nedařilo, nedokázali jsme se dostat do hry a soupeř měl plnou kontrolu nad hrou, kdy velmi jednoduše překonával naší obranu. My dokázali hrozit pouze ze standardních situací. Z naší strany to rozhodně nebylo to, čím bychom se chtěli a měli prezentovat.

V poločasové přestávce jsme si důrazně vysvětlili co bylo špatně, změnili jsme systém hry a do druhého poločasu nastoupil zcela jiný, motivovaný tým. Ve druhém poločase jsme převzali otěže nad utkáním zcela my. Soupeř nedokázal na náš nový systém reagovat a tak jsme dokázali velmi aktivní a důraznou hrou vyrovnat. Utkání jsme také mohli překlopit v náš prospěch, bohužel žádnou z dalších velkých šancí jsme nedokázali proměnit a tak sudí ukončil utkání za nerozhodného stavu 4:4.
Z prvního poločasu je potřeba se poučit a hodit ho za hlavu, za ten druhý patří hráčům pochvala, protože předvedený výkon splňoval v mnoha ohledech naše parametry. Pochvala míří i na hráče na střídačce, kteří dokázali své spoluhráče na hřišti motivovat k výkonům.
, 30. 5. 2021 v 13:00, Žďár nad Sázavou