U19: Důležitá výhra v derby

Důležité tři body si připsali hráči naší "19" v derby proti Pardubicím. Po vyrovnaném průběhu, jinak vypjatého utkání, rozhodl jediný gól Davida Látala z 11. minuty.

Prvních 20´ jsme byli lepším, nebezpečnějším týmem. V 11´ jsme šli do vedení, kdy se ve vápně proháčkoval Látal a poslal nás do vedení. O chvíli později pronikl do vápna David Ráliš, ale střelou z úhlu nechal vyniknout domácího brankáře. Ve 20´ jsme kopali pokutový kop = neproměnili jsme. Poté začala naše hra uvadat, chyběl nám větší pohyb bez míče, v soubojích jsme byli pozdě, vyhazovali jsme jednoduché míče a takhle bych mohl pokračovat ... Domácí se usadili na naší polovině, ale kromě standardních situací si žádnou vyloženou šanci nevytvořili. Ve druhém poločase se hra více kouskovala, bylo k vidění několik ostřejších zákroků, probíhaly vzájemné slovní přestřelky u obou táborů, ale naštěstí rozhodčí měli vše pod kontrolou. Domácí si vytvořili jednu šanci, kterou nevyužili. Z "derby" si odvážíme velice důležité, plusové 3 body a jedeme dál.


5. kolo, 20. 9. 2020 v 10:15
0:1
0:1
FK Pardubice B – MFK Chrudim

Statistiky zápasu

Branky: 11. Látal. Karty: -. Rozhodčí: Šimek Zdeněk, Jelínek Jiří, Hájek Robert. Diváci: 60.

Sestavy

FK Pardubice B
Šimůnek - Besperát (81´ Hrubý), Beneš, Klímek, Březina, Pithart (46´ Machů), Slavík, Veverka, Miláček, Němec (59´ Šenkýř), Dostál

MFK Chrudim
Janůj - Horák (66´ Musílek), Gregovský, Fikejz, Češka, Sedlák, Vaníček (88´ Koutský), Hruška, Ráliš, Leníček (63´ Zvolánek), Látal (Vašek, Klesal, Hybeš)