U14: Poslední zápas před vynucenou pauzou

V posledním zápase před pauzou jsme se utkali s týmem TJ Sokol Třebeš. Velmi povedený zápas T. Poborského

V posledním zápase před pauzou jsme se utkali s týmem TJ Sokol Třebeš. Hned od začátku bylo znát, že se odehraje větší část utkání na půlce soupeře. Několikrát jsme zase viděli situace, kdy přihráváme dopředu na samotného Kumpiho a nestíháme ho doplňovat. Touhle hrou, ač je často účinná, se nechceme úplně prezentovat. I tak díky dvěma gólům Kumpiho a několika dalším šancím, jsme vedli v 16. minutě již 2:0. Potom nám to na chvíli přestalo padat do brány, ale dál jsme vymýšleli, jak na soupeře vyzrát jinak. Těsně před poločasem přišla chvíle T. Poborského, který se asi na třetí zápas přesunul ze své dlouhodobé pozice levého křídla na defenzivního záložníka. Zřejmě mu to tam svědčí, protože již minulý zápas dvakrát skóroval a nyní se ve 38. minutě položil do pěkné střely z otočky a přehodil gólmana. Během necelých dvou minut přidal prakticky s písknutím poločasu ještě jeden gól a ten tedy skončil 4:0. Rozhodčí uvedl rozdíl jedné minuty.

Jelikož chceme, aby hráli všichni přítomní hráči na lavičce a nikdo neví, kdy budeme moci znovu poměřit síly v ostrých zápasech, poslali jsme na druhý poločas hned 6 čerstvých hráčů. Do útoku Kumpiho nahradil L. Kohout a tak již nemohl vstřelit svůj další hattrick. Před Poba šel hrát do zálohy Domino, trenér jim proto předtím rozdal herní úkoly, aby si na hřišti "nepřekáželi".

Druhý poločas jsme začali tak, jak první skončil. Ve 42. a 45. minutě dal další dva góly našeho týmu tentokrát M. Novák. V tuto chvíli již tři naši hráči měli po dvou gólech. Dále skórovali V. Malý (52.) a Domino (63.). Ke konci zápasu se začal v útoku dost prosazovat i Kikin, který měl mnoho šancí ke skórovaní a dočkal se v 79. minutě. Pavel Kolbaba v bráně měl za celý zápas jen velmi málo zákroků a pomáhal klukům v kombinaci. Vzadu jsme tedy díky němu i výkonu celého týmu udrželi nulu.

Věříme, že se brzy vrátíme k fotbalu a dočkáme se i zápasu s druhým týmem tabulky FK Náchod. Ten má sice o tři body méně, ale ještě jeden zápas k dobru. Zápas byl plánován na 24. 10.

Fotogalerie: https://bit.ly/2H2W80f

Fotogalerie

8. kolo, 10. 10. 2020 v 12:00
9:0
4:0
MFK Chrudim – TJ Sokol Třebeš

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 8. a 16. A. Kumpan, 38. a 39. T. Poborský, 42. a 45. M. Novák, 52. V. Malý, 63. D. Bažout, 79. L. Kohout.. Rozhodčí: Šourek Pavel. Diváci: 0.