Prodlouží Chrudim vítěznou sérii? V cestě stojí rezerva Slavie

V neděli se chrudimští hráči představí ve dvanáctém kole F:NL proti týmu Slavie B. Aktuální chrudimskou sérii tří výher v řadě budou chtít jistě svěřenci trenéra Radka Kronďáka táhnout co nejdéle a další překážkou je již zmíněný výběr pražské Slavie B. Duel začíná 16.10. 2022 v 10:15.

Slavia má aktuálně oproti Chrudimi dost nevyrovnané výsledky a v ligové tabulce jí tak náleží čtrnáctá pozice. V předposledním zápase hostila Slavia B Vyškov. Hosté v třiatřicáté minutě otevřeli skóre zápasu, ale nevydrželo jim to ani tři minuty a přišlo srovnání Slavie. Na začátku druhého poločasu si Vyškov vstřelil smolný vlastní gól a všechno Slavia dovršila v první minutě nastavení, kdy vstřelila gól na konečných 3:1. Poslední zápas vyjela Slavia B na hřiště Sigmy Olomouc B a úspěšný výjezd z toho určitě nebyl. Olomouc ovládla toto utkání hlavně díky druhému poločasu, kdy vstřelili hráči Sigmy hned tři branky a celkově ovládli tento duel 4:0.

Chrudim zažívá povedené období, když v posledních třech ligových utkáních dokázala nasázet svým soupeřům devět branek. V posledním zápase přijel K Vodojemu tým trenéra Petra Rady Dukla Praha. Chrudim poslal do vedení již ve třiadvacáté minutě Honza Záviška, avšak Dukle se ještě do poločasu podařilo srovnat. Tlak Chrudimi v druhé půlce ale vyústil v gól Tomáše Jedličky, který tak znamenal další tříbodový zisk na konto domácích hráčů. Naposledy se tyto dva celky utkaly v přátelském utkání, které ovládla Chrudim vysoko 4:0.

2. MFK Vyškov 24 40:28 43
3. FC SILON Táborsko 24 35:22 39
4. SK Sigma Olomouc B 24 34:35 39
5. MFK Chrudim 24 39:38 34
6. SK Líšeň 2019 24 29:29 33
7. FK Příbram 24 25:31 33
8. AC Sparta Praha B 24 43:41 32