Poslední duel před pauzou! Chrudim hostí Karvinou

Již v sobotu čeká chrudimské fotbalisty domácí duel F:NL, ve kterém se střetnou s týmem Karviné. Svěřenci trenéra Radka Kronďáka budou chtít zlomit nepříznivou sérii výsledků z posledních zápasů a zapsat do tabulky další body. Duel započne 17.9. 2022 v 10:15.

Karviná, která ještě minulou sezónu hrála nejvyšší soutěž je aktuálně pouhý bod za barážovými pozicemi a bojuje tak o navrácení se zpět do F:L. V posledním zápase Karviná hostila zápas proti Spartě B, který začal rychlým gólem Karviné, která se již v sedmnácté minutě dostala do vedení. Dlouhé čekání na druhý gól skončilo až v šestašedesáté minutě, kdy se Karviná trefila podruhé a ponechala tak všechny tři body doma. S Karvinou jsme se také minulý rok potkali v poháru. V tomto zápase padl pouze jediný gól, který vstřelila Karviná pár vteřin před koncem poločasu a v poháru se na úkor Chrudimě posunula dál.

Chrudim sehrála poslední ligové utkání v Opavě. Zápas byl dlouhou dobu vyrovnaný, avšak ve dvaasedmdesáté minutě přišel první gól zápasu, jenž poslal Opavu do vedení. Netrvalo to dlouho a Slezský klub se prosadil podruhé, což znamenalo, že Chrudim odjela bez zisku bodů. Ve středu se Chrudim ukázala v pohárovém utkání proti Zápům, kde rozhodl první poločas. Na hořký start do utkání v podobě gólu v deváté minutě dokázal zareagovat v jednadvacáté minutě Jan Záviška a vyrovnat tak skóre zápasu. Bohužel minutu před poločasem se Zápy trefily podruhé a ustanovily konečné skóre duelu.

2. MFK Vyškov 24 40:28 43
3. FC SILON Táborsko 24 35:22 39
4. SK Sigma Olomouc B 24 34:35 39
5. MFK Chrudim 24 39:38 34
6. SK Líšeň 2019 24 29:29 33
7. FK Příbram 24 25:31 33
8. AC Sparta Praha B 24 43:41 32