Když bychom hráli první půli stejně, jako tu druhou, tak by to jiný zápas, říká Řezníček.

Fotbalisté Chrudimi podlehli ve třetím kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY Jihlavě i po tlaku v závěru utkání 1:2. Na otázky ohledně jeho velké šance v prvním poločase, tlaku v úvodu zápasu a průběhu utkání odpovídal záložník a kapitán Jan Řezníček. „Rozhodla první půle, která se nám nepovedla, a to co jsme ztratili v prvním poločase jsme se snažili dohnat v tom druhém, ale nestačilo to” myslí si devětadvacetiletý Jan Řezníček.

Jak byste zhodnotil celkový průběh utkání?

Bohužel rozhodla první půle, která se nám nepovedla, a to co jsme ztratili v prvním poločase jsme se snažili dohnat v tom druhém, ale nestačilo to. Myslím si, že když bychom hráli stejně jako ve druhém poločase tak to byl jiný zápas.

Jihlava nastoupila do utkání aktivněji, poté jste se však zvedli, tak jaký byl ten impuls a co se ve vaší hře změnilo?

Museli jsme přežít nějaký ten počáteční tlak, protože se nám vůbec nedařilo držet balón. Asi po patnácti minutách jsme se trošku uklidnili a dokázali jsme ho podržet a dát si to. Dostali jsme se do hry, škoda té mé šance, jelikož by se zápas mohl odvíjet úplně jinak.

Měl jste jednu z největších šancí prvního poločasu, když k vám po rohu propadl míč. Co chybělo ke gólu?

Snažil jsem se to vyřešit tak abych to nepřestřelil, to se povedlo, ale bohužel to šlo přesně doprostřed. Když by to šlo kousek vedle, tak si myslím že by gólman těžce reagoval.

2. MFK Vyškov 24 40:28 43
3. FC SILON Táborsko 24 35:22 39
4. SK Sigma Olomouc B 24 34:35 39
5. MFK Chrudim 24 39:38 34
6. SK Líšeň 2019 24 29:29 33
7. FK Příbram 24 25:31 33
8. AC Sparta Praha B 24 43:41 32