Souboj o první místo zvládla rezerva na hřišti lídra z Horní Ředice výhrou 0:1

Souboj o čelo tabulky vyzněl lépe pro naši rezervu, která lídra z Honí Ředice porazila gólem Davida Kopeckého z 67 minuty a způsobila domácím první porážku na domácím hřišti.

Horní Ředice : MFK Chrudim B 0:1 (0:0)

Branky: 67. Kopecký D. st

ŽK: 69. Rejfek (HŘ)

Horní Ředice: Lindr - Rejfek (78. Klír), Březina J., Přibyl, Mráz, Morávek, Fous, Hrdý, Březina O., Češka (70. Graur), Skoumal

Trenér: Rydval

MFK Chrudim B: Janda - Fikejz, Zikmunda, Holeček F., Hruška (64. Brychnáč) - Žalud, Mrázek (71. Havránek), Kopecký D. st., Holub (80. Šindelář), Tlapák P. (64. Kopecký D. ml.) - Linhart (56. Holeček V.)

Trenér: Teplý

Komentář, Teplý Miroslav:

Byl to boj. V první půli jsme si nedokázali příliš poradit s větrem, který nám kombinaci znesnadňoval, ale ve druhém poločase, paradoxně proti větru už to bylo o něčem jiném a i z pohledu šancí jsme nakonec zaslouženě připravili Ředice o neporazitelnost na svém hřišti. Zkrátka jsme si šli trpělivě za svým. Určitě musím vyzdvihnout výkon rozhodčích v čele s hlavním Janečkem. To byl naprosto bezchybný výkon.