Chrudim dotáhla příchod tří posil

Týden před startem jarní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, kdy chrudimští budou dohrávat podzimní duel proti Vlašimi, dotáhlo vedení MFK Chrudim tři nové posily. Michal Vrána uspěl na zkoušce, na hostování do konce sezony přichází také Josef Koželuh a Václav Míka.

Statutární ředitel MFK Chrudim Tomáš Linhart potvrdil na začátku posledního únorového týdne v chrudimském klubu tři nové tváře.

Trenéři Radek Kronďák a Jindřich Tichai mají potvrzené další tři posily, se kterými mohou počítat do sobotního utkání proti Vlašimi. Dvaadvacetiletý záložník Michal Vrána se k týmu připojil již na začátku přípravy a zapojil se do všech přípravných duelů, ve kterých oslovil chrudimské trenéry, díky čemuž nyní přichází na hostování do konce sezony.

Zcela stejnou formou míří na východ Čech dva hráči Viktorie Plzeň, jedná se o Josefa Koželuha a Václava Míku.

Josef Koželuh je obránce Viktorie Plzeň a zároveň mládežnický reprezentanta, který po průchodu mládežnickými kategoriemi Viktorie a jedné sezoně v České fotbalové lize strávil podzimní část letošní sezony ve Viktorii Žižkov, za kterou odehrál třináct zápasů a vstřelil jednu branku. Zároveň pravidelně nastupuje v dresu české reprezentace do dvaceti let, v loňské sezoně odehrál v Elitní lize pět zápasů.

O roku zkušenější je další plzeňský obránce Václav Míka, který prozatím neopustil plzeňský dres a angažmá v Chrudimi tak bude první zkušeností mimo západočeský region. V loňské sezoně odehrál dva zápasy v dresu Viktorie ve FORTUNA:LIZE, jeho působení v A-týmu následně zmařilo zranění.

Všem třem hráčům přejeme hodně štěstí v chrudimském dresu!

Foto: sportslive

Tabulka ligy

9. FK Příbram 11 13:16 16
10. SK HS Kroměříž 11 13:16 13
11. FK Viktoria Žižkov 11 19:20 12
12. MFK Chrudim 11 19:23 11
13. SK Sigma Olomouc B 10 12:17 11
14. AC Sparta Praha B 11 14:19 10
15. 1. SK Prostějov 11 13:22 9

Aktuality

  • Sotorník bude hostovat ve třetí rumunské lize

    17. 8. 2023, 12:34
    Chrudimský záložník Filip Sotorník se v mužstvu neprosadil a odchází na hostování do třetí rumunské ligy, jmenovitě do týmu ACS Foresta Suceava.
  • Hašek je na Dukle, na zkoušku přichází Kopáček

    30. 6. 2023, 06:27
    Další změny se udály v kádru MFK Chrudim. Smlouva skončila obránci Dominiku Haškovi, který odešel do týmu Dukly, na zkoušku naopak přichází ze slavistické rezervy Jakub Kopáček.