FK Ústí nad Labem vs MFK Chrudim

26.9.2020 18:00 Ústí nad Labem
1:1

MFK Chrudim vs FK Varnsdorf

3.10.2020 16:00 Chrudim
-:-

Přesvědčivá výhra v úvodním kole

MFK Chrudim B - SK Pardubičky 4:0 (2:0)

Branky: 8 min P. Tlapák, 15 a 55 min Zrůst, 73 min Žalud

Karty: ŽK: 0:3 (Suchochleb, Svoboda T., Luptovský)

Rozhodčí: Jureček, Doskočil, Ilnytska, DS Kotyza

Diváci: 100

MFK Chrudim B: Janda, Friček, Kopecký D. st, Šindelář, Petržíla, Žalud, Kopecký D. ml (84 Gregovský), Holub (71 Holeček V.), Tlapák P. (61 Brychnáč), Zrůst (67 Rejfek), Linhart (65 Vácha D.)

SK Pardubičky: Zahradník, Robovský (84 Svoboda L.), Svoboda T., (74 Hofman), Froš, Ťuťálek, Svatoň, Žák (46 Svěrák), Krejčí (67 Havelka), Šprachta (46 Martan), Luptovský, Suchochleb

Přesvědčivá výhra v úvodním kole

Před sobotním duelem prvního kola nás prověřil náročný poslední týden přípravy. Nejprve jsme nastoupili v sobotu na hřišti Rychnova nad Kněžnou (3:2 Zrůst2) a ve středu proti třetiligové rezervě Pardubic kde jsme vedení 2:1 ztratili v samotném závěru (4:2 Žalud, P. Tlapák). Do utkání proti Pardubičkám jsme vstoupili aktivně a už v 8 min jsme proměnili svou třetí šanci P. Tlapákem, když skvělou práci v podobě vybojovaného míče a centru odvedl D. Kopecký st. V 15 min to bylo už 2:0 po přesné ráně Zrůsta na zadní tyč, který tak zužitkoval přesný pas P. Tlapáka. Hosté se také snažili tlačit do zakončení, ale jejich muška byla ve většině případech vychýlená a nebo scházela razance. Do poločasu jsme již další zásah nepřidali, ale po změně stran zvýšil na 3:0 po akci Linharta svou druhou brankou Zrůst a naše přesvědčivé vítězství korunoval po faulu na D. Váchu z pokutového kopu Žalud. Hosté se sice snažili a korekci výsledku, ale pokud se už ke koncovce dostali, tak byli znovu nepřesní anebo je s přehledem vychytal Janda. My jsme bohužel další šance nevyužili a že jsme jich až do samého závěru měli dost, ale čtyři trefy v soupeřově síti se počítají. Pardubičky nepředvedly vůbec špatný výkon a jsou určitě i co se kádru týče mnohem silnější nežli v minulé sezóně. Příští neděli nás od 17 hod čeká derby v Heřmanově Městci na které se už teď těšíme.