FC Hradec Králové vs MFK Chrudim

21.4.2019 od 17:00 Všesportovní, Hradec Králové
3:1

MFK Chrudim vs FC Vysočina Jihlava

NE 28.4.2019 od 10:15 MS Za Vodojemem
-:-

16.3.Stříbro z Chrudimi

 

V sobotu 16.3.2019 jsme se zúčastnili posledního halového turnaje v Chrudimi. Na turnaj bylo celkem přihlášeno 8 týmů, které byli rozděleni do dvou skupin. My jsme byli ve skupině se
Žďárem nad Sázavou, Kolínem a Sokolem Újezd.
V prvním zápase proti nám nastoupili kluci ze Žďáru. Ty jsme jednoznačně přehráli a k ničemu téměř nepustili, a proto tento zápas skončil 7:1.
Potom jsme hráli s Kolínem, kde se opakoval téměř stejný vzorec, jako v předchozím zápase a opět jsme je porazili s výsledkem 4:1. V posledním zápase ve skupině proti nám nastoupil
Sokol Újezd - obávaný tým, který nás již kdysi porazil. I když se kluci snažili a dali do zápasu hodně, bohužel to na výhru nestačilo a porazili nás 1:3.
I přesto jsme postoupili do semifinále, kde na nás vyšel tým z Třebíče. U tohoto týmu jsme nevěděli, co můžeme čekat, protože byl z druhé skupiny a ještě jsme s ním nikdy nehráli.
Kluci ale nenechali nic náhodě a jakmile nastoupili do zápasu, hned se zmocnili míče. Střeleckých možností bylo dost a většinu jsme proměnili. I když se tým Třebíče snažil a šance si vytvořil,gól nám nedal.V tomto utkání nás podržel brankář a udržel počet gólu v naší brance na nule.

Zápas v semifinále skončil naší výhrou 4:0.
Ve finále jsme opět narazili na tým Sokol Újezd. Tento zápas byl pro všechny asi nejnapínavější. Publikum se rozburácelo, jak se kluky snažili vyhecovat.
Kluci si nevypracovali tolik šancí vstřelit gól soupeři,hrálo se hodně na středu hřiště a pokud se k bráně dostali, tak štěstí nám nepřálo a míč stávkoval, do brány prostě nespadl. V tomto zápase se kluci snažili úplně nejvíc,
 ale někdy je třeba i trochu toho fotbalového štěstí, a to se nám bohužel vyhnulo velikým obloukem. Chrudim-Sokol Újezd 1:3.
Kluci byli zklamaní, že poslední halový turnaj sezóny nevyhráli, ale stříbrná medajle jim do sbírky ještě chyběla, takže můžeme říct, že jsme s druhým místem spokojeni.

 Začíná jarní sezóna, kde naši malí fotbalisti budou hrát okresní přebor.Budou to zápasy proti starším klukům, a proto je třeba kluky pořádně podpořit, aby si z prohry, která určitě přijde, nic nedělali a pokračovali dál.

Pokud shrneme všechny halové turnaje letošní sezóny, výkon našeho týmu má jednoznačně stoupající tendenci a budoucí soupeři se mají na co těšit.

Rád bych poděkoval Paní Kepkové za napsání článku k turnaji.A rodičům za pomoc v organizaci turnaje(branky,časomíra atd.)

Děkuji za tým trenérů

Hovorka Tomáš

16.3.Stříbro z Chrudimi