21.4.2019 od 17:00 Všesportovní, Hradec Králové

NE 28.4.2019 od 10:15 MS Za Vodojemem
-:-

Vysoká výhra na hřišti soupeře

TJ Sokol Moravany - MFK Chrudim B 4:9 (1:6)

Branky: 43 min Holeček F. (vl), 47 a 68 min Lukas J., 63 min Kříž - 15, 28 a 36 min Žalud, 25, 55 a 66 min Rybička, 40 a 90 min (pk) Čáp, 26 min Zrůst

Karty: ŽK 2:0 Hynek, Knotek - Žalud

Rozhodčí: Valenta, Dosoudil, Beneš, DS Šimek

Diváci: 80

TJ Sokol Moravany: Branda, Hurta (75 Lukas M.), Semerád, Lukas J., Komárek, Sokol, Hynek, Beran, Machatý (46 Vařečka), Knotek, Kříž

MFK Chrudim B: Kudláček, Řezníček, Holeček F. (89 Jindrák), Zikmunda, Kopecký D., Žalud, Kraják, Čáp, Holeček V. (72 Rejfek), Zrůst, Rybička (67 Linhart)

Za nepříznivého počasí a na těžkém terénu jsme měli raketový nástup do utkání čehož jsme dokázali využít i ke vstřelení branek. Vše začal v 15 min Žalud a v rozmezí od 25 do 28 min přidali další branky Rybička, Zrůst a znovu Žalud. Domácí nic nevzdávali a dokázali si také vytvářet šance, které se rodili především z naší špatné rozehrávky, ale s jejich střeleckými pokusy si Kudláček poradil. Do poločasu ještě završil hatrick Žalud a naši šestou branku vstřelil Čáp. Domáci korigovali na poločasových 6:1, když si po rohovém kopu ve skrumáži vstřelil vlastní branku F. Holeček. Po změně stran se domácím podařilo hned v úvodu snížit na 2:6, ale Rybička zvyšuje na 2:7. Dále to šlo opět v rychlém sledu a v 63 min upravují domácí na 3:7, Rybička jako náš druhý hráč završuje hatrick na 3:8, domácí na 4:8 a v poslední minutě Čáp z pokutového kopu uzavírá na divokých, leč konečných 4:9. Diváci museli být v spokojeni, jelikož třináct branek se jen tak v jednom utkání nevidí, ale trenéři si tento duel asi příliš neužívali. Směrem dopředu snesl náš výkon vysoké měřítko, když jsme i spoustu dalších možností nedokázali využít, ale k defenzívě máme mnoho výhrad a nic na tom nemění zřejmě podvědomí vysokého vedení, protože takovýto zápas bychom si měli více užít a dohrát s úplně jiným skórem. Nicméně je to vysoká výhra z venku s nepříjemným soupeřem a to se musí počítat.