Branky: Hromek 3x, Kohout 2x, Macháček, Tichý, Tomčík, Stehno,

Rozhodčí: Šeps

Diváci: 0

MFK Chrudim U13: Chalupník / Kerbler - Macháček, Holeka, Bleha, Dvořáček, Tichý, Tomčík, Hromek, Vrzáček, Stehno, Nekovář, Kohout

Vysoké Mýto U13:

Utkání proti Vysokému Mýtu jsme začali ve velkém tempu a brzy jsme se dostali do vedení 1:0, když rychlou akci po poravé straně zakončil Marek Tichý. Hosté ovšem rychle srovnali na 1:1. První třetinu jsme ale nakonec zaslouženě vyhráli když se pěknou ranou blýskl Lukáš Stehno 2:1. Duhou třetinu jsme své vedení navyšovali, když se postupně trefili Lukáš Kohout z penalty, Vojta Tomčík, Lukáš Hromek a Adam Macháček Po druhé třetině jsme tedy vedli 6:1. Poslední část uktání jsme začali až moc pohodově a soupeř nás ihned za naši laxnost potrestal a korigoval na 6:2. Po obdržené brance jsme se opět dostali do tempa a po brankách Lukáše Kohouta, Lukáše Hromka a jedné brance hostů se zastavil výsledek na konečných 9:3. Proti Mýtu jsme ukázali, že pokud budeme hrát s takovým nasazením a budeme schopni udržet tempo po celých 90 minut, můžeme se měřit s jakýkoliv soupeřem. Hráče chválíme za předvedené výkony a nasazení.