7.6.2020 17:00 Evžena Rošického-Strahov
-:-

U14 VÍTĚZNĚ NA TEMPU

TEMPO PRAHA - MFK U14 3:5 (1:1)

Branky: 1:1 Gocman, 2:1 Koblížek (Hromek), 3:2 Koblížek (Rešetár), 4:2 Rešetár (Tichý), 5:2 Koblížek (Gocman)

Karty:

Rozhodčí:

Diváci: 0

TEMPO PRAHA:

MFK U14: Zářecký, Bleha,Holeka,Růžička,Koblížek,Tichý,Nekovář,Hromek,Gocman,Ledvina,Bíško,Stehno, Rešetár

Do zápasu jsme nevstoupili opět plně koncentrovaní. Místy byla naše hra velmi zmatená a chaotická. Neustále nás sráží nulová komunikace. Po inkasované brance se naše hra začala zlepšovat a po chybě soupeře jsme srovnali. V druhém poločase jsme k důrazu přidali navíc zlepšení v kombinaci a na naší straně byla i vyšší fyzická připravenost. Zaslouženě jsme dovedli zápas do vítězného konce.

Závěrem: Po celé utkání bylo na obou stranách mnoho soubojů. Oproti poslednímu společnému měření sil, nás soupeř zaskočil velmi aktivním a důrazným pojetím hry. Za zlepšení v druhém poločase zaslouží kluci pochvalu.