? ?
-:-

MFK U15 : TJ Svitavy

MFK Chrudim - TJ Svitavy 11:0

Branky: 3x Hromek, 2x Koblížek, Nekovář, Gering, Uchytil, Macháček, Kaválek, Tichý

Karty:

Rozhodčí:

Diváci: 0

MFK Chrudim: Kobera - Bleha, Hromek, Holeka, Růžička, Zahradník, Macháček - Tichý, Nekovář, Uchytil, Rešetár, Gocman, Kaválek, Koblížek, Bíško - Gering, Ledvina

TJ Svitavy:

V sobotu jsme sehráli domácí utkání s týmem ze Svitav. Už od prvních minut jsme byli aktivnější a plnili všechny pokyny, které jsme si řekli a jednoznačně přehrávali soupeře. Chtěli jsme se zaměřit na určité prvky v naší hře, které se nám dařilo plnit hlavně první poločas, ten jsme vyhráli 7:0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili bez aktivity, špatně jsme kombinovali a odstoupili jsme od toho,co jsme si řekli, nejspíš si kluci mysleli, že to půjde samo. Sice jsme přidali ještě 4 góly, ale předvesená hra se již nijak nepřiblížila tomu, co bychom chtěli hrát.

Hodně nás mrzí, že jsme nedokázali pokyny plnit po celé utkání, ale jen v prvním poločase. Dále mrzí množství zahozených šancí. Za první poločas kluky chválíme.