MFK Vítkovice vs MFK Chrudim

19.7.2019 od 17:00 MS Ostrava-Vítkovice, Závodní
0:1

MFK Chrudim vs SK Líšeň

27.7.2019 od 10:15 MS Za Vodojemem
-:-

Kdo s koho! Chrudim hostí v derby Pardubice

Jeden ze zápasů, na který se fanoušci nejvíce těšili. K chrudimskému Vodojemu totiž dorazí konkurent FK Pardubice, v rámci východočeského derby se očekává velká návštěva a skvělá atmosféra!

První vzájemný zápas obou soupeřů na podzim skončil vítězstvím pardubických fotbalistů na domácím hřišti výsledkem 4:0, Chrudimští tedy mají svému soupeři co oplácet. Po porážce od Znojma spadli na první sestupovou příčku a jen bodový zisk s dalším soupeřem jim může pomoci k cestě vzhůru.

Pardubický celek je v tabulce na pátém místě a má nakročeno k lepším zítřkům, což ukázal již minulý týden, kdy na domácím hřišti vyprášil Třinec. MFK Chrudim však před vlastními fanoušky zaskočilo již větší kalibry a v podobnou senzaci věří i v sobotu.

Obránce druholigového nováčka Ondřej Vencl sbíral informace o soupeři naplno, v sobotu ho totiž naživo viděl hrát proti Třinci (4:0). „Jel jsem se podívat, co nás přesně čeká. Budou hrát hodně na míči, mají své fotbalové šablony, kterých se drží. Musíme bránit lépe než ve Znojmě a pokusit se překvapit,“ plánuje pětadvacetiletá zimní posila Chrudimi.

Ač je na obou stranách velká řada kamarádů a známých, situace Chrudimi není růžová. V domácím souboji s Pardubicemi nutně potřebuje bodovat, aby se vzdálila sestupovým příčkám. „Legrace půjde stranou, ať vyhraje lepší,“ diplomaticky uzavírá Ondřej Vencl.

Utkání začíná na Městském stadionu Za Vodojemem v sobotu 16.3.2019 v 10:15 dopoledne! Vzhledem k tomu, že je o utkání očekáván zvýšený zájem fanoušků, doporučujeme dorazit na hřiště s větším předstihem. Děkujeme!

Kdo s koho! Chrudim hostí v derby Pardubice