Rozhodčí:

Diváci: 100

MFK U15: Kobera, Zářecký - Bleha, Macháček, Hromek, Holeka, Zahradník, Růžička - Nekovář, Koblížek, Rešetár, Tichý, Bíško - Gocman, Gering, Valenta

FK Čáslav:

Utkání jsme začali aktivně, chtěli jsme se prezentovat kvalitní kombinací, což nám dost znemožňoval podmáčený povrch, ale i tak se klukům nedá upřít snaha. Hned ve 3´minutě soupeř přihrával svému brankáři, ale míč se zastavil v kaluži vody, kam se první dostal Bleha, který tak otevřel skóre. Do 10´jsme měli další čtyři vyložené šance, které jsme trestuhodně zahodili. Poté se hra vyrovnala. Na těžkém terénu bohužel mnoho fotbalové krásy vidět nebylo. Soupeř hrozil převážně ze standartních situací. Na konci poločasu se nám povedla křídelní akce, po které se ve vápně nejlépe zorientoval Koblížek a v 38´minutě zvýšil na 2:0.

Druhý poločas se odehrával v podobném duchu jako první. Byli jsme lepší v kombinaci, začali jsme využívat krajní prostory, zrychlovali jsme hru, ale opět jsme neproměňovali vyložené šance. Soupeř hrozil opět ze standartních situací. Ke konci utkání jsme též zlikvidovali i slibný protiútok hostujícího týmu.

Kluci si zaslouží pochvalu za snahu a bojovnost, kterou po celé utkání předváděli.