Rezerva padla v Benátkách. Rozhodl druhý poločas

Na horké půdě silného soupeře z Benátek nad Jizerou vzdorovala chrudimská rezerva poločas. Bezbrankové skóre však dlouho nevydrželo, po pauze domácí třemi brankami odskočili a nakonec dotáhli duel do vítězství 3:0. Béčko Chrudimi navíc dohrávalo po vyloučení Drahoše v deseti.

Miroslav Teplý (trenér Chrudimi): „Začíná to být obehraná písnička. Výborný první poločas se silným celkem Benátek, dvě velmi dobré příležitosti, kvalitně odehraná defenzíva a po přestávce ztráta koncentrace při delším ošetřování domácího hráče, chyby při nabrání hráče a domácí jdou ve 48. minutě do vedení. Navíc za pár minut z naprosto nevinné akce opět úplně zbytečná červená karta a penalta. Tu jsme sice přežili, ale než jsme se v deseti hráčích srovnali, dokázali velmi kvalitní a zkušení domácí odskočit na tříbrankové vedení. Střídali jsme a snažili se neustále hrát, co to šlo. A měli jsme i šance a ne malé, ale Látal neproměnil samostatný nájezd, Zvolánek střílel vedle a Zrůst do břevna. Možná jsme měli i více šancí nežli soupeř, většina hráčů snesla vysoké měřítko, ale možná je zbytečné psát, že jsme nepodali špatný výkon a byli potrestáni za maličkosti, ale fakt je ten, že na rozdíl od červené karty opět žádné body nemáme.”

12. kolo, 23. 10. 2022 v 15:30
3:0
0:0
SK Benátky nad Jizerou – MFK Chrudim B

Statistiky zápasu

Branky: 48. a 70. Macek, 68. Vobořil. Rozhodčí: Jakl - Hes, Gunitš. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (56. Drahoš).