MFK Chrudim - SK Benátky nad Jizerou 4:1 (2:0)

Branky: 11. Kopecký, 15. Kučera, 56. Ptáček, 79. Kučera - 62. Walter

Rozhodčí: Štrincl – Cihlář, Šlapák

Diváci: 285

MFK Chrudim: Mrázek – Řezníček, Krčál, Drahoš, Mastík – Langr, Kesner, Ptáček (72. Vodrážka), Dostálek (83. Stránský), Kopecký (63. Vavrouš) - Kučera (79. Vašulín) Trenér: Jirousek

SK Benátky nad Jizerou: Lisa – Sudek, Horák, Šimeček (57. Tvrzník), Knobloch - Walter, Boček, Hakl, Mařík (84. Šahini) - Borovička (60. Jäger), Kocourek Trenér: Jícha

Chrudimští roli favorita potvrdili i v dalším domácícm utkání ČFL. Na hřiště Za Vodojemem, přijeli fotbalisté Z Benátek nad Jizerou. Hned v úvodní minutě předvedl pěknou fotbalovou akci Kučera, když se dostal přes obránce, překonal i brankáře, ale míč skončil jen v boční síti. V 6. minutě se ke střele po souboji v šestnáctce hostí nedostal Dostálek a tak se pokračovalo za nerozhodného stavu. V 8. minutě znovu Dostálek střílel z poza šestnáctky, ale jeho střela mířila těsně nad branku hostujícího brankáře Lisa. V 11. miutě se ale již domácí mohli radovat ze vstřeleného gólu. Kučera kolmicí za obranu vyslal na zteč Kopeckého a ten křižnou střelou nedal brankáři Benátek šanci 1:0. V 15. minutě se na pravé straně prosadil Řezníček. Obešel obránce a centrem na přední tyči našel Kučeru, ten nezaváhal a hlavou poslal Chrudim do dvoubrankového vedení 2:0. Hosté zmraženi rychlým vedením domácích o dva góly začali pomalu hru vyrovnávat, ale dobře hrající domácí si s jejich ataky poradili. Ve 25. minutě se po centru Kesnera od brankové čáry, střelecky prosadil na dvakrát Kopecký, ale Kesner si dle AR2 pustil před nahrávkou míč do zámezí a tak rozhodčí gól uznat nemohl. Ve 31. minutě se osmělili i hosté a Mařík patičkou z malého vápna vystrašil fanoušky. Mrázek však reflexivně míč chytil. Ve 34. minutě prošel Řezníček středem hřiště, ale střelu mu stačili zadácí hostí zblokovat. Domácí hráči si již poločasové dvoubrankové vedení uhájili a soupeře do vážnější akce nepustili. Druhý poločas začal břevnem hostující branky, kdy domácí Langr zkoušel lob přes brankáře Lisa. V 55. minutě se do šestnáctky hostí dostal domácí Ptáček, obešel protihráče a lehce přehodil vyběhnuvšího brankáře hostí 3:0. V 62. minutě si i Benátky připsali střelce na střeleckou listinu, když centr z pravé strany za Mrázkova záda usměrnil Walter 3:1. V 71. minutě Řezníček kolmicí za obranu vyslal na zteč Kučeru, který postupoval sám na brankáře. Lisa rychle vyběhl a zakončení chrudimského útočníka vyraziL. V 79. minutě se chrudimský Dostálek dostal ke střele a z úhlu prověřil brankáře Benátek. Ten jeho střelecký pokus vytěsnil jen na tyč, ale nikým neatakovaný Kučera dopravil míč do branky po čtvrté 4:1. Domácí si konec utkání pohlídali, soupeři již míč moc nepůjčovali a dovedli utkání do vítězného konce. Chrudimští tak ve svém dalším vystoupení nepoznali pocit porážky a zaslouženě si připsali tři body do tabulky ČFL.